Microsoft rozpoczął wdrażanie Exchange ActiveSync w Hotmail’u

Po zakończeniu aktualizacji Hotmail’a do nowej wersji, Gigant z Redmond rozpoczął wdrażanie synchronizacji poprzez protokół Exchange ActiveSync. Podobnie jak przy aktualizacji usługi, tak i teraz proces ten jest stopniowy, także nie wszyscy będą mogli od razu cieszyć się możliwością synchronizacji poczty, kalendarza i kontaktów ze swoim urządzeniem mobilnym. Serwis LiveSide opublikował krótki artykuł o tym, jak działa wspomniana funkcja w systemie iOS 4. Dla przypomnienia podaję ustawienia:

Adres serwera: m.hotmail.com
Login: Nasze Live ID (czyli cały adres e-mail)
Hasło: Nasze hasło do Hotmail’a

Jeśli na naszym koncie funkcja synchronizacji nie będzie włączona, otrzymamy komunikat i błędnym haśle i po jakimś czasie maila o następującej treści:

Witaj XYZ,

Aby pobrać usługę Hotmail w czasie podróży, podjęto niedawno próbę skonfigurowania usługi o nazwie ActiveSync z poziomu urządzenia przenośnego.

Jest nam bardzo miło z powodu Twojego zainteresowania usługą. Niestety, mieliśmy tak wiele zgłoszeń dotyczących utworzenia konta, że musieliśmy tymczasowo zawiesić przyjmowanie nowych członków.

Nieustannie ulepszamy usługę i już wkrótce powinniśmy akceptować nowe żądania. Sprawdź następującą witrynę sieci web za około dwa tygodnie, aby zobaczyć, co się dzieje: http://www.hotmail.com.

Dziękujemy raz jeszcze za skorzystanie z usługi Hotmail i przepraszamy za to opóźnienie.

Z poważaniem,
Zespół usługi Hotmail

Źródło: LiveSide.net

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading