Kolejne nowości w Hotmailu

Microsoft opublikował wreszcie na blogu Hotmaila wpis, w którym informuje o nowościach jakie pojawiły się w najnowszej wersji. Oprócz tych, o których już wspomniałem we wcześniejszym wpisie, możemy się między innymi dowiedzieć o dodaniu możliwości przywracania usuniętych wiadomości poprzez kliknięcie linku na dole listy maili w folderze Usunięte (niestety, nie mamy możliwości wyboru okresu, z którego chcemy je przywrócić, jak w Gmailu) czy tym, że załączniki są wreszcie zapisywane razem z roboczą wersją naszej wiadomości.

Pojawiły się także nowe polecenia w menu dostępnym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wiadomość. Możemy teraz wprost z tego menu odpowiedzieć na danego maila czy przesłać go dalej. Programiści wzorem konkurencji dodali również wsparcie dla skrótów klawiszowych, których całą listę możecie znaleźć na tej stronie. W ustawieniach możemy wybrać, czy chcemy korzystać z takich samych klawiszy jak w Gmailu czy poczcie Yahoo!, czy też ze standardowej Hotmail’a

Jak donoszą redaktorzy serwisu LiveSide.net, a o czym nie wspomniano na blogu usługi, powoli (wszystkie poprzednie funkcje dostępne są od razu dla wszystkich) pojawia się również mini-kalendarz w pasku z lewej strony, dzięki któremu możemy szybko podejrzeć wydarzenia z danego dnia czy dodać nowe nie opuszczając naszej skrzynki mailowej.


(Screen pochodzi z LiveSide.net)

Oprócz tego pojawiła się też opcja ustawienia domyślnej czcionki, która wykorzystywana będzie w naszych mailach oraz własnego podpisu, który dodawany będzie do wszystkich wysyłanych przez nas wiadomości.

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading