Kolejne nowości w Hotmailu

Microsoft opublikował wreszcie na blogu Hotmaila wpis, w którym informuje o nowościach jakie pojawiły się w najnowszej wersji. Oprócz tych, o których już wspomniałem we wcześniejszym wpisie, możemy się między innymi dowiedzieć o dodaniu możliwości przywracania usuniętych wiadomości poprzez kliknięcie linku na dole listy maili w folderze Usunięte (niestety, nie mamy możliwości wyboru okresu, z którego chcemy je przywrócić, jak w Gmailu) czy tym, że załączniki są wreszcie zapisywane razem z roboczą wersją naszej wiadomości.

Pojawiły się także nowe polecenia w menu dostępnym po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wiadomość. Możemy teraz wprost z tego menu odpowiedzieć na danego maila czy przesłać go dalej. Programiści wzorem konkurencji dodali również wsparcie dla skrótów klawiszowych, których całą listę możecie znaleźć na tej stronie. W ustawieniach możemy wybrać, czy chcemy korzystać z takich samych klawiszy jak w Gmailu czy poczcie Yahoo!, czy też ze standardowej Hotmail’a

Jak donoszą redaktorzy serwisu LiveSide.net, a o czym nie wspomniano na blogu usługi, powoli (wszystkie poprzednie funkcje dostępne są od razu dla wszystkich) pojawia się również mini-kalendarz w pasku z lewej strony, dzięki któremu możemy szybko podejrzeć wydarzenia z danego dnia czy dodać nowe nie opuszczając naszej skrzynki mailowej.


(Screen pochodzi z LiveSide.net)

Oprócz tego pojawiła się też opcja ustawienia domyślnej czcionki, która wykorzystywana będzie w naszych mailach oraz własnego podpisu, który dodawany będzie do wszystkich wysyłanych przez nas wiadomości.


Opublikowano

w

przez

Tagi: