Już wkrótce brak ograniczeń dla zdjęć i dokumentów w usłudze SkyDrive?

Jak dowiedzieli się redaktorzy serwisu LiveSide.net, Microsoft wkrótce zlikwiduje ograniczenia dotyczące ilości miejsca na naszym internetowym dysku w usłudze SkyDrive. Zeby nie było tak różowo, dotyczyć to będzie jedynie dokumentów pakietu Office i zdjęć. W wypadku pozostałych plików nadal mamy być ograniczeni przez 25 GB dostępnej przestrzeni. Dobry ruch, zwłaszcza patrząc na nadchodzącą usługę iCloud od firmy Apple, która pozwala na przechowywanie nieskończenie wielu fotografii czy dokumentów pakietu iWork.

Najbardziej ucieszą się zapewne posiadacze telefonów z systemem Windows Phone 7, gdyż będą musieli się martwić jedynie, czy wystarczy im pakietu danych na przesłanie zrobionych zdjęć :) Użytkownikom Office Web Apps ta zmiana raczej już tak potrzebna nie jest, gdyż raczej niewielu byłoby w stanie „wybić” dokumentami 25 GB.

Kiedy zostaną wprowadzone zmiany? Nie wiadomo, ale raczej długo nie powinniśmy czekać. Być może przy okazji wspomnianej wcześniej konferencji dotyczącej Hotmaila? A może udostępnienia aktualizacji „Mango” dla użytkowników Windows Phone 7? Przekonamy się niebawem.

Źródło: LiveSide.net


Comments

Jedna odpowiedź do „Już wkrótce brak ograniczeń dla zdjęć i dokumentów w usłudze SkyDrive?”

  1. […] dokupienia dodatkowej przestrzeni dyskowej. Standardowo, użytkownik otrzymywałby za darmo nieskończoną ilość miejsca na dokumenty i zdjęcia oraz 25 GB na pozostałe pliki. Jeśli dla kogoś byłoby to za mało, mógłby za […]

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading