Narzędzie ChevronWP7 Labs już dostępne

Oficjalne narzędzie do odblokowywania możliwości instalacji programów spoza sklepu Windows Phone Marketplace, stworzone przy współpracy z Microsoftem, już jest dostępne. Wystarczy udać się na stronę labs.chevronwp7.com, zalogować się przy pomocy Windows Live ID, wypełnić krótki formularz i wykupić token za 9 $. Potem jeszcze trzeba uruchomić program, do którego link jest na podanej stronie, podać w nim wykupiony token i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Ze względu na ograniczoną moc serwerów zajmujących się całym procesem i sporą ilością chętnych, odblokowanie może zająć nawet kilkadziesiąt minut (jeśli obciążenie jest zbyt duże, tworzy się „kolejka” chętnych, w oknie aplikacji odblokowującej wyświetlana jest informacja, na którym miejscu się znajdujemy).

Należy także pamiętać, że jeden token może być wykorzystany do odblokowania tylko jednego urządzenia (później możemy je odblokowywać nieskończenie wiele razy, ale innego telefonu tym samym kodem już się nie da). Jeśli więc chcecie „uwolnić” większą liczbę urządzeń, musicie zapłacić za każde osobno.

Źródło: Twitter

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading