Kolejne nowości w Outlook.com

Pod koniec listopada pisałem o pierwszej aktualizacji usługi Outlook.com (która swoją drogą dopiero jakiś tydzień temu zaczęła pojawiać się u użytkowników), a Microsoft zapowiedział już na swoim oficjalnym blogu kolejne nowości – mowa o obsłudze technologii DMARC (Domian-based Message Authentication, Reporting & Conformance) oraz certyfikatów EV (Extended Validation). Obie mają za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników. Pierwsza służy do sprawdzenia czy nadawca wiadomości rzeczywiście jest tym kim się podaje i wyraźnego poinformowania o tym odbiorcy. Druga natomiast zwiększa bezpieczeństwo naszego połączenia z serwerami Microsoftu i w przyszłości ma także zostać dodana do innych usług (SkyDrive’a, Kontaktów, itd.).

Zrzut ekranu 2012-12-16 o 13.17.52

Oprócz tego, jak donosi serwis LiveSide, użytkownicy piszą w komentarzach o kilku nowych funkcjach, którymi Gigant z Redmond się wcześniej nie chwalił. Chodzi między innymi i ujednolicony ekran ze wszystkimi adresami email związanymi z naszym kontem (bez względu na to, czy są to aliasy czy konta, z których pobierane są wiadomości) czy wyświetlanie w historii rozmów czatów z komunikatora Skype.

Źródła: LiveSide, Outlook Blog


Comments

2 odpowiedzi na „Kolejne nowości w Outlook.com”

  1. Tak samo jak tłumaczenia przycisku „Empty” z paska narzędzi na „Pusty” (powinno być”Opróżnij”). A problem z czcionkami jest we wszystkich usługach z nowym wyglądem (SkyDrive, Kontakty, itd.).

  2. Kochany M$! Do tej pory nie naprawił polskich czcionek w Outlooku: http://oi46.tinypic.com/2150i85.jpg

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading