Aktualizacja Windows 8.1 Update 1 już dostępna dla wszystkich

Dzisiaj, zgodnie z obietnicą daną podczas konferencji BUILD, udostępniona została aktualizacja Windows 8.1 Update 1 (lub Spring Update) oznaczona symbolem KB2919355. Część z Was może jej jeszcze nie widzieć w panelu Windows Update, ponieważ wymaga ona kilku innych aktualizacji, więc w tej sytuacji wystarczy zainstalować wszystkie oczekujące poprawki. Gdy już się pojawi, należy się przygotować na przynajmniej kilkunastominutową instalację.

Dla przypomnienia – aktualizacja ta dodaje między innymi możliwość wyświetlania uruchomionych aplikacji z Windows Store na pasku zadań oraz przypinania ich do niego, wyświetlanie go podczas korzystania z programów Metro, dodaje menu kontekstowe zastępujące pasek u dołu ekranu na ekranie Start oraz belkę tytułową w aplikacjach z Windows Store. Update 1 zmniejsza też nieco wymagania systemu. Jeśli chcecie poczytać nieco więcej o nowościach w Update 1, zapraszam do mojego krótkiego testu.

Na koniec ważna informacja – aktualizacja Update 1 będzie od maja wymaga, aby móc otrzymywać inne poprawki, więc radzę nie zwlekać z jej instalacją.

Aktualizacja – Oto bezpośrednie linki do plików z aktualizacją, abyście przy instalowaniu jej na kilku komputerach nie musieli za każdym razem pobierać plików od nowa: 32-bit | 64-bit | Server 2012 R2

Źródło: Technet Blogs

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading