Nowa beta Windows 10 dla komputerów już dostępna do pobrania, także po polsku!

Mimo, że Microsoft podczas konferencji przedstawiającej kolejne nowości w Windows 10 obiecał udostępnić nową kompilację systemu dopiero w przyszłym tygodniu, to jednak udało się to zrobić wcześniej. Obrazy ISO oraz paczki w Windows Update pojawiły się już w piątek. Pewnym zaskoczeniem okazała się o wiele dłuższa lista dostępnych wersji językowych, na której znalazł się również język polski.

Jeśli macie już wersję testową, to możecie zainstalować nową kompilację jako aktualizację poprzez Windows Update (nie ma przy tym znaczenia, czy ustawiony jest kanał szybki czy wolny, oba otrzymują nowy build). W innym wypadku pełną listę obrazów ISO znajdziecie tutaj, poniżej zamieszczam natomiast linki do wersji angielskiej oraz polskiej:

Podczas instalacji należy użyć klucza NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR.

Dla przypomnienia, nowa wersja zawiera między innymi odświeżony interfejs, asystenta Cortana (wspierany jest tylko język angielski), centrum powiadomień z szybkimi przełącznikami, nowy panel sterowania oraz menu Start. Zabrakło natomiast nowej przeglądarki o kodowej nazwie Spartan, dotykowego Office’a czy streamowania z konsoli Xbox One (funkcje te mają pojawiać się z czasem w kolejnych aktualizacjach).

Źródło: WinBeta

Discover more from xpec website

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading